PO - PÁ: 7:00 - 15:30

Sortiment hydraulických hadic a příslušenství

• montáž hadic na míru, i na počkání
  • tisíce položek skladem
  • vynikající kvalita se zárukou
  • široký výběr hadicoviny Manuli
  • nízkotlaké až vysokotlaké
  • až do světlosti DN50
  • opravy, zásilková služba
  • certifikát výrobce ISO 9001
  • příznivá cena
  • koncovky výlučně Manuli
  • koncovky se závity M, R, UN/UNF, NPT aj.
  • koncovky pro různé systémy
Vyrobíme vám na počkání hydraulické hadice pro vysokotlaké čistící a mycí systémy, WAP, Kärcher a jiné, vč. potravinářských s barevným povrchem odolným proti otěru, v délce na přání (max. 200 m)

Hydraulické hadice si vyberete v našem webkatalogu.

Hydraulické hadice CICMPHydraulické hadiceHydraulické hadice Manuli

S montáží vysokotlakých hydraulických hadic máme více než dvacetileté zkušenosti s návazností na renomovanou sesterskou společnost CICMP. Prostřednictvím nadnárodních výrobců agregátů a nejrůznějších hydraulických strojů se naše hydraulické hadice dostávají do celého světa.

Díky používaným materiálům od firmy Manuli je kromě ceny jejich největší předností kvalita. Vynikáme zejména v sortimentu vysokotlakých čtyřopletových a šestiopletových hydraulických hadic řady 4SP, 4SH, R13 a R15, u nichž používáme koncovky typu interlock v provedení monoblok.

Kontaktujte naše pracovníky. Vypracujeme vám co nejrychleji nezávaznou nabídku.
Pro volbu hadicoviny a koncovek lze použít katalogu naší mateřské společnosti CICMP.