PO - PÁ: 7:00 - 15:30

Tradice firmy SK Industrietechnik v Česku sahá do roku 1990, kdy byla následně dne 16. 3. 1991 zaregistrována u tehdejšího Federálního ministerstva zahraničního obchodu v Praze jako obchodní zastupitelství stejnojmenné rakouské společnosti.

Sídlem se stalo Brno. Současně s rozdělením Československa se toto zastupitelství na počátku roku 1993 transformovalo na českou obchodní společnost se zahraničním kapitálem. A také se změnilo sídlo, společnost se přestěhovala o pár set metrů dál do vlastních prostor v Modřicích.

'Vysoká kvalita, dlouhodobé výhledy a flexibilita', to jsou přednosti naší společnosti. Tyto vlastnosti nejsou jen hesly, ale naši zákazníci i dodavatelé, stejně jako naši spolupracovníci, se s touto strategií setkávají v každodenním životě. Firma SK Industrietechnik usiluje o budování dlouhodobého partnerství se svými dodavateli, ale také se snaží o navázání oboustranně výhodného vztahu se svými zákazníky, a o jeho dlouhodobé udržení.

Firma se orientuje na komponenty pro hydraulické a pneumatické rozvody (šroubení, rychlospojky, trubky, příchytky, kulové kohouty...) s ohledem na nejvyšší kvalitu a je certifikována dle ISO 9001. V roce 2008 kapitálově vstoupila do společnosti firma HST Technik Komponenten GmbH, čímž se SK Industrietechnik stala sesterskou společností rakouské firmy CICMP. Ta od počátku byla nositelem know-how v oblasti vysokotlakých hydraulických hadic a do modřické montáže hadic přenáší nejnovější poznatky v tomto oboru.

Firma je známá i svým působením v motoristickém sportu, když jezdci jejího týmu získali řadu titulů FIA mistrů Evropy v závodech automobilů do vrchu a vybojovali i mnohá jiná prvenství na mezinárodním poli i v ČR.