PO - PÁ: 7:00 - 15:30+420 547 216 530 office@sk-hydraulika.cz

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001


Certifikát ISO 9001

Příchytky trubek a hadic

Příchytky trubek a hadic si vyberete v našem webkatalogu

 

Příchytky dodáváme buď jako komplet, nebo i v jednotlivých dílech. Většinu typů máme stále na skladě. Tělo příchytky je ve standardu z polypropylenu, na objednávku můžeme dodat i z polyamidu nebo hliníku (obvykle pro vyšší teploty). Naše příchytky (výroba dle ISO 9001) se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovou cenou. V jednoduchých případech můžete využít odkazy na katalogové listy jednotlivých řad (Příchytky standart, Těžké příchytky, Dvojité příchytky) příchytek. V případě nejasností  nebo potřeby jednotlivých dílů  nás kontaktujete.

 

Katalog příchytek v PDF

 

Příchytky trubek a hadic